Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Fryzjer
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0237
OBOWIĄZKI:
program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

godziny pracy: 10-18 (poniedziałek-piątek)

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Pomoc fryzjerska, strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja włosów, koloryzacja, stylizacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Fryzjerstwo Wymagania inne: [Inne] :...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Strzy zenie i modelowanie fryzur Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-18

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Wszystkie umiejętności zawodowe,które powinien osiadać fryzjer. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-16

  • Modelowanie włosów, czesanie fryzur okolicznościowych. Nauka pielegnacji włosów. Organizowanie stanowiska pracy. Nakładanie koloryzacji o różnych formach. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: 2022-05-13