Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0538
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Mile widziane wykształcenie fryzjerskie lub doświadczenie w zawodzoe

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zgodnie ze stanowiskiem- godziny pracy: 9-15, 15-21 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku Wymagania inne: - staż pracy: od 3...

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • WYKONYWANIE USŁUG FRYZJERSKICH, STRZYŻENIE, KOLORYZACJA, ZABIEGI REGENERACYJNE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w...

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • strzyżenie głowy, strzyżenie głowy, tonowanie siwizny/NABÓR STAŻ F.P. ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-06-21

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zelów
  • Zabiegi fryzjerskie, strzyżenie męskie i damnskie, modelowanie. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-06-21