Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Fryzjer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4440
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie damskie- strzyżenie męskie- farbowanie włosów- godziny pracy: 9-13- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - nauka fryzur okolicznościowych, a także dopasowanie fryzur do kształtu...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Zelów
  • Zabiegi fryzjerskie, strzyżenie męskie i damnskie, modelowanie. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-07-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • wykonywanie zabiegów fryzjerskich min strzyżenia włosów, formowanie,andulowania i zmiana koloru włosów. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: kurs fryzjerski lub...

  • Dodane: 2022-07-19

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nauka fryzur okolicznościowych, a także dopasowanie fryzur do kształtu twarzy,-...

  • Dodane: 2022-07-18