Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Fryzjer
Miejsce pracy: Kleszczów
Numer: StPr/22/0552
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Kleszczów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • PIELĘGNACJA, STRZYŻENIE, FARBOWANIE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio...

  • Dodane: 2022-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Samodzielne stanowisko fryzjer/fryzjerka damsko-męska lub męska; możliwość zdobycia doświadczenia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Fryzjerstwo Wymagania...

  • Dodane: 2022-12-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - strzyżenie damskie, męskie , dziecięce, farbowanie- godziny pracy: 9-15, 15-21 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo Uprawnienia: Doświadczenie na...

  • Dodane: 2022-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • staż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-11-28