Praca: Fryzjer/fryzjerka męska

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Fryzjer/fryzjerka męska
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1406
OBOWIĄZKI:
Fryzjer męska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • strzyżenie damskie i męskie, farbowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie prac związanych z przygotowaniem stanowiska pracy dla fryzjera - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów - wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy fryzjera -...

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Strzyżenie, czesanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy.Praca w godz.: 12.00-20.00.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie...

  • Dodane: wczoraj
  • - mycie włosów klientów, - wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych,- doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji, - strzyżenie i...

  • Dodane: 2020-11-30