Praca: Galwanizer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Galwanizer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0944
OBOWIĄZKI:
Obsługa wanien galwanicznych, pokrywanie pierścieni tłokowych powłokami galwanicznymi, piaskowanie pierścieni tłokowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: chemiczne
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Odpowiedzialność.Mile widziane doświadczenie w zawodzie.Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi