Praca: Glazurnik


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Glazurnik
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6762
OBOWIĄZKI:
- praca glazurnicze + ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane


Wymagania inne:

- umiejętność układania glazury i terakoty

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -układanie okładzin ceramicznych na ścianch i podłogach, cięcie na mokroi na sucho gresu/płytek ceramicznych/kamienia/obsługa młotowiertarki/szlifierki/wkrętarki,maszyn...

  • Dodane: 2022-12-04

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - praca glazurnicze + ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: - kierunek budownictwo - umiejętność układania glazury i terakoty

  • Dodane: 2022-11-17

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • cięcie, obróbka i układanie płytek ceramicznych, terakoty, gresu, klinkieru, czy mozaiki szklanej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Elektrowibratora MVE...

  • Dodane: 2022-11-17

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - praca glazurnicze + ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane Wymagania inne: - umiejętność układania glazury i terakoty

  • Dodane: 2022-11-10