Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1707
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: 1. prowadzenie obsługi finansowo-księgowej jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami, 2. odpowiedzialność za prawidłową gospodarkę środkami budżetowymi i pozabudżetowymi, 3. odpowiedzialność za przestrzeganie dyscypliny finansowo-budżetowej oraz zasad prawidłowej i oszczędnej gospodarki budżetowej, 4. odpowiedzialność za całokształt prac związanych z działalnością finansowo-księgową jednostki, 5. opracowywanie planów finansowych szkoły, 6. kontrolowanie zgodności operacji finansowych z planem finansowym, 7. dekretacja dokumentów szkoły, 8. księgowanie dokumentów budżetowych, 9. uzgadnianie kont analitycznych z syntetyką, 10. naliczanie umorzonych środków trwałych, 11. sporządzanie zestawień obrotów i sald na poszczególne okresy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: KURS MS EXECEL

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość księgowości budżetowej

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu