Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Główny księgowy
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/20/0384
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, przygotowywanie sprawozdań i raportów określonych przepsami prawa , nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością dokumentów ksiegowych,kontaktowanie się i wspólpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in.US,ZUS,GUS,Bank).odpowiedzialność za politykę rachunkowości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: rachunkowość
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość finanse
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie