Praca: Główny specjalista ds. technicznych

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Główny specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Brójce
Numer: StPr/21/1431
OBOWIĄZKI:

- wydawanie opinii i warunków technicznych na wykonanie sieci oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych; - kierowanie robotami związanymi z usuwaniem awarii; - ustalanie potrzeb w zakresie remontów stacji i sieci wodociągowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

umiejętność kosztorysowania robót budowlanych znajomość systemów wodociągowych i kanalizacyjnych oraz infrastruktury towarzyszącej

Miejsce pracy:

Brójce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód