Praca: Goniec


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Goniec
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1046
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie korespondencji , roznoszenie i archiwizacja dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
łódzkie / Byczyna
  • dostarczanie przesyłek kurierskichWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania inne:umiejętność obsługi oprogramowania rejestracji przesyłek...

  • Dodane: 2020-10-21
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Krzywiec
  • dostarczanie posiłków oraz deserówWymagania konieczne:Uprawnienia: prawo jazdy kat BWymagania dodatkowe:Wykształcenie: gimnazjalne, brak

  • Dodane: 2020-10-21
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - rozwożenie paczek na terenie m. Łodzi Miejsce wykonywania pracy: teren miasta Łodzi.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: prawo jazdy kat BWymagania inne:-...

  • Dodane: 2020-10-21
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Krzywiec
  • dostarczanie posiłkówWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2020-10-21