Praca: Grafik komputerowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1020
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- projektowanie logo i identyfikacji wizualnych dla firm,- projektowanie materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, foldery,- przygotowywanie projektów dla drukarni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Uprawnienia: podstawowa znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu