Praca: Grafik / UI Designer

Grafik / UI Designer
Łódź

Obecnie dla jednego z łódzkich Software Houseów tworzącego rozwiązania mobilne oraz webowe poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Grafik / UI Designer do pracy przy różnorodnych i prestiżowych projektach dla klientów zewnętrznych.

Zadania:
  • projektowanie layoutów stron internetowych, aplikacji webowych i mobilnych
  • tworzenie grafik na potrzeby projektów
  • opracowywanie koncepcji stron internetowych
  • w miarę potrzeb projektowanie również materiałów na potrzeby wewnętrzne firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzenie layoutów stron internetowych, aplikacji webowych oraz mobilnych
  • bardzo duża samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość Adobe Suite (inDesign, Photoshop, Illustrator)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • życzliwą, nieformalną atmosfera
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta – możliwa UoP, B2B
  • szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne
  • odpowiedzialne i kreatywne stanowisko
  • praca z najnowszymi technologiami i narzędziami
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.