Praca: Graphic Designer

Graphic Designer
poszukiwany!
Miejsce pracy: Łódź
CO CIĘ CZEKA NA ATOMOWYM POLIGONIE?
  • To, co lubisz najbardziej – kreacja
  • Tworzenie projektów graficznych, materiałów promocyjnych (w tym katalogów, ulotek, banerów, itp.) oraz kreacji graficznych do social media
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych oraz innych materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej marki
DO KOGO MIERZYMY?
  • Min. 2 lata doświadczenia popartego portfolio
  • Znajomość wszystkich skrótów klawiszowych w Photoshopie, InDesignie i Illustratorze ;)
  • Wiedza z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • Głowa pękająca od pomysłów i serce pełne zapału
TRAFIONY (NIE)ZATOPIONY, CZYLI CO OFERUJEMY USTRZELONYM:
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy, pozwalające wykazać się inicjatywą
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie portfolio.

Zobacz podobne oferty

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

łódzkie / Bełchatów, Łódź, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki
  • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do...

  • Dodane: wczoraj

Polcode Sp. z o.o

łódzkie /
  • Lokalizacja: Kraków, Warszawa, Białystok lub 100% zdalnie Jeśli: jesteś biegły/a w obsłudze pakietu Adobe Creative Cloud (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat), dobrze znasz narzędzia...

  • Dodane: 2021-06-18

Da Grasso Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zadania: • tworzenie grafik i materiałów marketingowych (plakaty, ulotki, banery, katalogi) dla partnerów franczyzowych • przygotowywanie grafik dla profili w social mediach • udział w...

  • Dodane: 2021-06-16