Praca: Hafciarz


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Hafciarz
Miejsce pracy: Dłutów
Numer: StPr/21/0049
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny hafciarskiej.Umowa o pracę na okres 3 lat, 1/2 etatu, w godzinach 5-9.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowee min. 1 tydzień w haftowaniu ręczników.

Miejsce pracy:

Dłutów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Andrespol
  • wykonywanie prostych prac pomocniczych w dziale produkcji,pomoc przy rozbiorze, segregowanie mięsa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: [Inne] : dyspozycyjność

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Kaleń
  • Porcjowanie mięsa drobiowego; pakowanie; zawieszanie kurczaka; obsługa maszyny ważąco-etykietującej; drobne prace. Praca w systemie dwuzmianowym w godz.: 6-14, 10-18. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Spawanie elementów stalowych i aluminiowych do potrzeb reklam jak ramki, stojaki, kasetony konstrukcje pod szyldy i tablice itp. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Wronowice
  • SEGREGACJA PIECZAREK WG WSKAZANIA I STANDARYZACJI OKREŚLONYCH PRZEZ ZLECENIODAWCĘ. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj