Praca: Handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Handlowiec
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0027
OBOWIĄZKI:
Promocja i sprzedaż wyrobów firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Obsługa klienta, obsługa sklepu internetowego

  • Dodane: 2021-01-21

druk-24h.com.pl

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Białystok stacjonarnie biuro drukarni lub Home Office region Polska Nr ref.: AM Główne zadania: pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz obsługa istniejących na podległym...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Bieniądzice
  • prowadzenie sklepu interentowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: sprawność, dokładność, doświadczenie zawodowe.

  • Dodane: 2021-01-19

PHU BOWI Eugeniusz Borówka

łódzkie /
  • Jeśli posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pozyskiwania klientów Masz dużą chęć do pracy i jesteś ambitny/ambitna Interesuje Cię rynek oświetleniowy Masz...

  • Dodane: 2021-01-11