Praca: HR Business Partner [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
HR Business Partner [rekrutacja prowadzona online] - Łódź
Obowiązki:
  • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych;
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych;
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji;
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb oraz identyfikacja niezbędnych kompetencji;
  • Wsparcie wdrożenia nowych menedżerów w zakresie procesów HR i onboardingu nowych pracowników
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • Prowadzenie indywidualnych spraw pracowniczych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień analiz na potrzeby działu i biznesu
  • Przeprowadzanie entry i exit interview; proponowanie i wdrażanie działań w zależności od wyników
  • Udział w projektach, wdrażanie procesów i nowych rozwiązań z obszaru HR
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe- preferowane z zakresu ZZL
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy z wrażliwymi danymi z obszaru HR
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do podróży służbowych (80 % czasu)
Oferujemy:
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe opiekę medyczną i kartę MULISPORT