Praca: Hydraulik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Hydraulik budowlany
Miejsce pracy: Zbylczyce
Numer: StPr/21/0747
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ INSTALACJI WOD /KAN I INSTALACJI CO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: kurs BHP
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
Uprawnienia: 2 lata doświadczenia zawodowego

Wymagania inne:

[Inne] : OBSŁUGA ZGRZEWARKI ,OBSŁUGA ŚCISKARKI ,ODCZYTYWANIE PROJEKTÓW ZGODNIE Z WYTYCZNYMI

Miejsce pracy:

Zbylczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy