Praca: Hydraulik / Monter instalacji, spawacz gazowy

Ogłoszenie numer: 7104951, z dnia 2022-06-24

DESTYLATOR

Wykonujemy instalacje hydrauliczne i wentylacyjne, kotłownie/wymienikownie

Hydraulik / Monter instalacji, spawacz gazowy

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).

Wymagania

  • Umiejętności w branży instalacji hydraulicznych
  • Umiejętność spawania gazowego
  • Wymagane doświadczenie
  • Mile widziane doświadczenie na terenie Francji
  • Gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dojazd
  • Zakwaterowanie po stronie firmy
  • Umowa o pracę