Praca: Hydraulik- monter wew. instalacji sanitarnych


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Hydraulik- monter wew. instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0629
OBOWIĄZKI:
PRACA PRZY INSTALACJACH HYDRAULICZNYCH ORAZ ICH MONTAŻ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace hydrauliczne wewnętrznie i zewnętrznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: praca w zawodzie hydraulika Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.

  • Dodane: 2022-11-28

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • montaż instalacji wod.-kan. i c.o., montowanie klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie...

  • Dodane: 2022-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace hydrauliczne wewnętrznie i zewnętrznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: praca w zawodzie hydraulika Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.

  • Dodane: 2022-11-25

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju praca przy instalacjach sanitarnych i kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych dyspozycyjność (praca w delegacji) wymagana...

  • Dodane: 2022-11-08