Praca: Hydraulk / Elektryk

Ogłoszenie numer: 3855723, z dnia 2020-11-13

Producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, poszukuje na stanowisko:

Hydraulk / Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac hydraulicznych i elektrycznych na terenie firmy.

Wymagania

  • staż min 1 rok
  • znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka)
  • prace na wysokości
  • uprawnienia min. SEP do 15 kV
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa+ premie
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych