Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Informatyk
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/21/0891
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa obsługa informatyczna firmy międzynorodowej w zakresie:- implementowanie rozwiązań teleinformatycznych oraz pełne wsparcie powdrożeniowe (ERP),- instalowanie, konfiguracja, konserwacja sprzętu oraz oprogramowania komuterowego,- współpraca oraz konsultacje z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie wdrożenia systemu IT,-administrowanie oraz nadzór merytoryczny nad infrastrukturą IT (sieć, monitoring).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

biegła znajomość obsługi i konfiguracji pakietów biurowych w firmie, znajomość protokołu TCP /IP oraz baz SAW

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie