Praca: Inspektor ds. administracyjno - technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Inspektor ds. administracyjno - technicznych
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0501
OBOWIĄZKI:

Opracowanie i weryfikacja dokumentacji projektowych, przetargowych i zleceń w zakresie robót związanych z inwestycjami, remontami i utrzymaniem obiektów będących w zasobach spółdzielni. Wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego elementów budynków, budowli i instalacji oraz przeglądów stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej całego obiektu budowlanego zgodnie z aktualnymi zapisami ustawy Prawo Budowlane. Prowadzenie spraw dotyczących technicznej obsługi budynków.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; Mile widziane: Zdolność do pracy na wysokości, Uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń, itp., Umiejętność kosztorysowania, Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem nieruchomości w spółdzielczości i wspólnotach mieszkaniowych, Znajomość zagadnień technicznych i prawnych z zakresu działania spółdzielni mieszkaniowych, Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność pracy w zespole, uczciwość.

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie