Praca: Inspektor ochrony fizycznej

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Inspektor ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Łódź

Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a za:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników,
  • nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie,
  • rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami.

Wymagania:

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
  • dostęp do broni obiektowej
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • bardzo dobra organizacja pracy pracy własnej jak i podległego zespołu,
  • niekaralność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zobacz podobne oferty

Solid Security Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Twój zakres obowiązków Obsługa komputera Organizacja pracy podległych pracowników Nadzór nad różnymi obiektami oraz dokumentacją obiegową Stałe sprawdzanie jakości pracy pracowników...

  • Dodane: 2021-05-06

łódzkie / Kutno
  • Zakres obowiązków: Obsługa komputera Organizacja pracy podległych pracowników Nadzór nad różnymi obiektami oraz dokumentacją obiegową Stałe sprawdzanie jakości pracy pracowników ochrony...