Praca: Inspektor ochrony fizycznej

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Inspektor ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa komputera
  • Organizacja pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad różnymi obiektami oraz dokumentacją obiegową
  • Stałe sprawdzanie jakości pracy pracowników ochrony
  • Odpowiedzialność za całokształt pracy pracowników ochrony
  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami

Nasze wymagania

  • Mile widziany wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Niekaralność
  • Prawo jazdy kat „B”
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Umowę o pracę