Praca: Instalator kominków

Firma Kratki.pl istnieje od 1998 r i jest liderem rynku wkładów kominkowych w Polsce

oraz w czołówce firm kominkowych w Europie, w swojej ofercie posiada również systemy fotowowoltaiczne, pompy ciepła oraz urządzenia do ogrodu.

Od 23 lat zespół firmy Kratki pomaga tworzyć ciepłe i oszczędne domy.

Instalator kominków

Zadania

  • Instalacja kominków oraz pieców wolnostojących;
  • Znajomość instalacji hydraulicznej, rekuperacji , klimatyzacji lub pomp ciepła będzie dodatkowym atutem
  • Budowa zabudów wg projektów;
  • Prace wykończeniowe.
  • Dyspozycyjność

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach budowlanych;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Sumienność oraz rzetelność wykonywanych usług;
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji swoich zadań
  • Chęć rozwoju własnych umiejętności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia – wynagrodzenie stałe + prowizja;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)