Praca: Instalator Sieci Światłowodowych FTTH

Ogłoszenie numer: 5367278, z dnia 2021-09-02

W związku z dynamicznym rozwojem sieci światłowodowych w całej Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Instalator Sieci Światłowodowych FTTH

Miejsce pracy: łódzkie / Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Łódź, Kutno, Zgierz

Opis stanowiska

Pomóż nam w dostawie światłowodu dla mieszkańców Twojego miasta!

praca w jednym wybranym mieście

BRAK DOŚWIADCZENIA NIE JEST DLA NAS PRZESZKODĄ – WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Opis stanowiska:

  • budowa przyłączy sieci kablowej (doziemnie i napowietrzne)
  • budowa kabli światłowodowych w kanalizacji technicznej lub na podbudowie słupowej
  • montaż okablowania strukturalnego w budynkach, montaż osprzętu technicznego
  • wykonywania światłowodowych instalacji abonenckich

Wymagania

  • chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu
  • prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny

Oferujemy

  • współpracę rozpoczynamy od szkolenia - bo jak wspomnieliśmy wyżej wszystkiego Cię nauczymy
  • w trakcie szkolenia zarabiasz – umowa zlecenie ze stawką godzinową
  • im szybciej się wyszkolisz tym szybciej będziemy liczyć Twoje wynagrodzenie akordowo - im więcej instalacji wykonasz tym większa wypłata – nie mamy tu górnej granicy
  • wygodną dla kandydatka formę zatrudnienia, na początek umowa zlecenie lub b2b, a po kilku miesiącach możesz rozważyć umowę o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe
  • możliwość pracy w miejscowości zamieszkania lub pomoc pracodawcy w dojeździe do miejsca pracy