Praca: Instruktor zmianowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Instruktor zmianowy
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
Wdrażanie pracowników produkcji, nadzór nad właściwym wykonywaniem czynności zawartych w instrukcji pracy, korygowanie błędów w programie wewnętrznym. Umowa o pracę na 33 miesiące. Praca w systemie równoważnym w godzinach 06:00-18:00; 18:00-06:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagana komunikatywność oraz doświadczenie zawodowe 3 miesiące w środowisku produkcyjnym..

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach