Introligator poligraficzny

2024-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Nowy Kawęczyn

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ I KLEJENIE TEKTUROWYCH OPAKOWAŃ (PUDEŁKA, STOJAKI ITP. ), PAKOWANIE I PRACE MAGAZYNOWE, INNE PRACE ZLECONE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane