Praca: Inżynier budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Ławy
Numer: StPr/21/0230
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad realizacją robót - tworzenie harmonogramów prac oraz czuwanie nad ich realizacją, koordynowanie prac oraz ekip budowlanych, udział w odbiorach technicznych; kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP; zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi; sporządzanie dokumentacji powykonawczej; praca na budowie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: wyższe, kierunek budownictwo
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną, znajomość przepisów prawa budowlanego, umiejętność obsługi programów AutoCad, MS Office, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych/ delegacji

Miejsce pracy:

Ławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie