Praca: Inżynier Budowy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • wykonywanie zadań i obsługę przydzielonych procesów w ramach budów
  • prace pomocnicze przy zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców oraz nadzór nad budowami
  • tworzenie harmonogramów prac
  • współpraca z Działem Handlowym (składanie zapotrzebowania na materiały)
  • analiza dokumentacji budowlanej
  • raportowanie z postępów prac na budowie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub student budownictwa
  • umiejętność odczytywania dokumentacji budowlanej
  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
  • zorientowanie na jakość i samodzielność realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę w nowoczesnej firmie budowlanej
  • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanej z nią firmie projektowej oraz wykonawczej
  • możliwość doszkalania, w szczególności zdobycia uprawnień budowlanych
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus)