Inżynier ogrodnik

2024-05-27

Zieleń 2K Sp. z o.o.

Łódź

ZIELEŃ 2K Sp.z o.o. to firma zajmująca się robotami wykończeniowymi przy budowie dróg tj. humusowanie  skarp i terenów płaskich, umocnienia skarp rowów i nasypów, hydrosiew, darniowanie zajmujemy się również  nasadzeniami drzew i krzewów  wraz z pielęgnacją.
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Prowadzenie i nadzór nad pracami ogrodniczymi
  • Przygotowanie wyceny nasadzeń drzew i krzewów
  • Analiza projektów nasadzeń
  • Inwentaryzacja zieleni, rozliczenie wykonanych prac
  • Przeglądy gwarancyjne
  • Prawo jazdy kat.B
  • Współpraca z dostawcami
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależnie od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • Zapewniamy  posiłek - obiady na budowach

Powiązane