Jeliciarz

2024-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Kutno

Jeliciarz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
czyszczenie, konfekcjonowanie i kalibracja jelit wieprzowych, rozbieranie ośrodków wszystkich rodzajów zwierząt rzeźnych, skórowanie ręczne i mechaniczne, ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu takich jak: tasak rzeźnicki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie