Praca: Kasjer / Sprzedawca w parku rozrywki

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Kasjer / Sprzedawca w parku rozrywki
Miejsce pracy: Rzgów
Nr ref.: KAS/RZG/0921
Obowiązki:
  • obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminala,
  • uzupełnianie braków w towarze,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w weekendy,
  • pełnoletność,
  • książeczka sanepid (mile widziane),
  • dojazd we własnym zakresie.
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pracę w soboty i niedzielę po 8-10 godzin,
  • stawkę 20 zł brutto/godzinę,
  • umowę-zlecenie.