Praca: Kasjer - sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5907
OBOWIĄZKI:

Oferta dla osób do 30 roku życia. Obsługa klienta na stanowisku piekarniczo-cukierniczym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - sprzedaż oferowanych towarów - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - kontakt z klientami zagranicznymi (handel towarami z Azji Mniejszej) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Piątek
  • 1. Praca na kasie fiskalnej, wadze i terminalu płatniczym 2. Mycie i sprzątanie podłóg 3. Układanie towaru na półkach 4. Przyjmowanie dostaw towarów 5. Zmiany cen na półkach 6. Układanie w...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - OBSŁUGA KLIENTA, - PRZYJMOWANIE I SPRAWDZENIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYCM, - WYCENA TOWARU I WPROWADZANIE DO SYSTEMU MAGAZYNOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

  • Dodane: 2021-01-21

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • sprzedaż paliw na stacji benzynowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera

  • Dodane: 2021-01-20