Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0355
OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie w zakresie bhp i ppoż. Zapoznanie z całokształtem funkcjonowania firmy/instytucji, 2. Pomoc pozostałym pracownikom w codziennej działalności sklepu, 3. Zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej oraz obsługą terminalu do kart płatniczych, 4. Zapoznanie się ze sposobem wystawiania faktur za towary. Monitorowanie stanu zapasów i towarów, 5. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu do kart płatniczych, 6. Przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowanie, 7. Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, 8. Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, metkowanie produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: brak przeciwwskazań zdrowotnych

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy