Praca: Kelner fp


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kelner fp
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7010
OBOWIĄZKI:
- obsługa restauracyjna gości- serwowanie dań i napojów- sprzatanie sali i zastawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Spała
  • nauka przygotowywania stanowiska pracy, obsługi programu komputerowego do obsługi gości, nauka posługiwania sie zastawą stołową Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-26

Ibis & Novotel Łódź

łódzkie / Łódź
  • Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu...

  • Dodane: 2021-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Obsługa kasy fiskalnej.Obsługa klientów.Odbieranie zamówień telefonicznych oraz w lokalu. Dbanie o czystość stanowiska pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Topola Królewska
  • 1. Dokonywanie zakupów,2. Dostarczanie posiłków do przedszkoli i zakładów pracy,3. Inne prace zlecone przez właściciela. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...

  • Dodane: 2021-11-18