Praca: Kelner - kasjer


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Kelner - kasjer
Miejsce pracy: Błaszki
Numer: StPr/21/0868
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość na sali

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Błaszki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Obsługa klientów: przyjmowanie i wydawanie zamówień , sprzątanie stolików . Dbanie o porządek na stanowisku pracy . Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

  • Dodane: 2021-10-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • określony w programie stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: POWER [Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku]...

  • Dodane: 2021-10-19

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Obsłga klientów na sali konsumpcyjnej , przyjmowanie zamówień, wydawanie zamówień, sprzątanie stolików. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2021-10-14

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • obsługa klienta, obsługa terminala płatniczego, utrzymanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Dodane: 2021-09-30