Kelner


2024-02-07


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Kelner
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0065
OBOWIĄZKI:
- obsługa gości w restauracji, pomoc przy wyborze dań, potraw i napojów;- przygotowywanie napojów;- inkasowanie należności;- utrzymywanie porządku na sali obsługi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kelner

2024-02-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Kelner

2024-02-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa gości- obsługa terminalu- sprzątanie sali- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6- praca w dni wolne- pracodawca oferuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz pokrycie kosztów dojazdu do pracy...

Więcej

Kelner

2024-02-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Wieluń

Dbanie o czystość i estetykę zaplecza gastronomicznego oraz sali konsumpcyjnej.Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej (przygotowanie sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń...

Więcej