Kelner


2024-03-27


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Malutkie

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kelner
Miejsce pracy: Malutkie
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości podczas imprez okolicznościowych (praca w wekendy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie- chęci do pracy

Miejsce pracy:

Malutkie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kelner

2024-04-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Malutkie

Obsługa gości podczas imprez okolicznościowych (praca w wekendy) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie- chęci do pracy

Więcej

Kelner

2024-04-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Wieluń

Dbanie o czystość i estetykę zaplecza gastronomicznego oraz sali konsumpcyjnej.Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej (przygotowanie sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń...

Więcej

Kelner

2024-04-08

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Smardzew

Przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej (nakrywanie stołów, przygotowanie sztuśców, szkła, naczyń).Wprowadzanie gości do restauracji i wskazywanie im wolnych...

Więcej