Kelner

2024-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Smardzew

Kelner
Miejsce pracy: Smardzew
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej (nakrywanie stołów, przygotowanie sztuśców, szkła, naczyń).Wprowadzanie gości do restauracji i wskazywanie im wolnych miejsc.Przyjmowanie zamówień od gości.Pobieranie potraw i napojów z kuchni lub bufetu, serwowanie zamówionych potraw gościom.Sprzątanie ze stołów przy zachowaniu odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych.Sporządzanie rachunków, inkasowanie należności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Smardzew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane