Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Kelner
Miejsce pracy: Miłosna
Numer: StPr/20/0682
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów na sali, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa cateringu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Miłosna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka obsługi gości, nauka doradztwa przy wyborze dań i zamówień, nauka obsługi systemu POS, inkasowania należności Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Krośniewice
  • Zakres wykonywanych zadań:- ocena jakości i przyjmowanie ilościowe towaru,- serwowanie napojów zimnych i gorących,- przyjmowanie zamówień od konsumentów,- obsługa kasy fiskalnej i...

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Zakres wykonywanych zadań:- przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi klienta,- przygotowanie stołu, zastawy stołowej,- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na programie PLAZA,- obsługa...

  • Dodane: 2021-02-23

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Sieradz
  • Opis stanowiska: Bieżąca dezynfekcja pomieszczeń (głównie stołówki), Roznoszenie posiłków. Wymagania: Książeczka sanepid - bardzo mile widziana, Sumienność i punktualność, Dbałość o...

  • Dodane: 2021-02-23