Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Kelner
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0773
OBOWIĄZKI:

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

KOMUNIKATYWNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Ibis & Novotel Łódź

łódzkie / Łódź
  • Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Przygotowanie Sali konsumenckiej do obsługi (planowanie umieszczeń stołów i krzeseł, nakrywanie stołów obrusami).Obsługa gości (znajomość karty menu, przyjmowanie zamówień, realizacja...

  • Dodane: 2021-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu- podawanie menu i udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego- przyjmowanie zamówień od klientów- podawanie gościom...

  • Dodane: 2021-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Spała
  • nauka przygotowywania stanowiska pracy, obsługi programu komputerowego do obsługi gości, nauka posługiwania sie zastawą stołową Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-26