Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Kelner
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/21/0732
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie Sali konsumenckiej do obsługi (planowanie umieszczeń stołów i krzeseł, nakrywanie stołów obrusami).Obsługa gości (znajomość karty menu, przyjmowanie zamówień, realizacja zamówień, serwowanie napojów oraz potraw różnymi metodami.Organizacja przyjęć okolicznościowych (planowanie menu na przyjęcie, sporządzanie karty organizacji przyjęcia okolicznościowego, określenie zastawy stołowej i sprzętu do obsługi przyjęcia, planowanie obsługi cateringowej określonej imprezy zgodnie z założeniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : umiejętność pracy w zespole[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : osoba zdolna do podjęcia pracy

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu