Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kelner
Miejsce pracy: Józefin
Numer: StPr/22/0395
OBOWIĄZKI:

nauka przygotowywania ciepłych i zimnych napoi, obsługa klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Józefin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Uniejów
  • kelner- recepcjonista

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • obsługa gości, sprzątanie sali, sprzedaż biletów. Umowa o pracę na okres 36 miesięcy, praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00.-18.00. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Prusak
  • Utrzymanie porządku na sali, doradzanie klientom w wyborze potraw, sporządzanie rachunków, przyjmowanie płatności Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Mroczków Gościnny
  • PRZYGOTOWANIE SALI DO OBSŁUGI GOŚCI;OBSŁUGA KLIENTÓW;OBSŁUGA KASY I TERMINALA PŁATNICZEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: MILE WIDZIANE...

  • Dodane: 2022-05-14