Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Kelner
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0457
OBOWIĄZKI:
WYSTAWIANIE FAKTUR, ROZLICZANIE ZMIANY, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYGOTOWYWANIE SALI, OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach