Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kelner
Miejsce pracy: Grabów
Numer: StPr/22/0208
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie sali,2. Nacieranie zastawy stołowej,3. Obsługa gości,4. Wydawanie posiłków,5. Inne czynności zlecone przez opiekuna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Grabów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Krępa
  • kelner Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: wczoraj

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, rozliczanie rachunków za posiłki i pobieranie należności.

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa gości, 2. Nakrywanie stołów, 3. Obsługa sali, 4. Drobne prace na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: 2022-06-22

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługi w lokalu profesjonalną gości, którzy pojawili się w restauracji. Jest on odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień oraz podawanie wybranych przez klientów dań, przyjmowanie...

  • Dodane: 2022-06-21