Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Kelner
Miejsce pracy: Pęczniew
Numer: StPr/22/0116
OBOWIĄZKI:

kelner

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Pęczniew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Biała Rawska
  • Obsługa gości, sprzątanie, obsługa interesantów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: Książeczka sanepid Wymagania inne:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • PRZYGOTOWANIE SALI KONSUMPCYJNEJ DO OBSŁUGI KELNERSKIEJ (NAKRYWANIE STOŁÓW, PRZYGOTOWANIE SZTUĆCÓW, SZKŁA I NACZYŃ), DBANIE O CZYSTOŚĆ OBRUSÓW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ, DORADZANIE KLIENTOM...

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa imprez okolicznościowych,2. Obsługa gości hotelowych,3. Obsługa kasy fiskalnej,4. Utrzymanie miejsca pracy w czystości,5. Obsługa urządzeń mechanicznych,6. Praca w zespole....

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe