Praca: Kelnerka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kelnerka
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/20/1622
OBOWIĄZKI:

obsługa gości restauracji, przygotowywanie i podawanie ciepłych oraz zimnych napojów, obsługa kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epidem.

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2020-11-21
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Przyjmowanie i realizowanie oraz serwowanie zamówieńpraca na dwie zmiany w przedziale godzinowym 10:00-18:00 ;14:00-22:00Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Obsługa...

  • Dodane: 2020-11-19
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Miłosna
  • Obsługa klientów na sali, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa cateringuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-11-17
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Miłosna
  • Obsługa klientów na sali, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa cateringuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-11-14