Praca: Kelnerka


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kelnerka
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0499
OBOWIĄZKI:

obsługa gości, sprzątanie sali, sprzedaż biletów. Umowa o pracę na okres 36 miesięcy, praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00.-18.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • WYSTAWIANIE FAKTUR, ROZLICZANIE ZMIANY, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYGOTOWYWANIE SALI, OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH Wymagania konieczne: Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Krępa
  • kelner Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa imprez okolicznościowych,2. Obsługa gości hotelowych,3. Obsługa kasy fiskalnej,4. Utrzymanie miejsca pracy w czystości,5. Obsługa urządzeń mechanicznych,6. Praca w zespole....

  • Dodane: 2022-05-24

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Biała Rawska
  • Obsługa gości, sprzątanie, obsługa interesantów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: Książeczka sanepid Wymagania inne:...

  • Dodane: 2022-05-23